Caudalie Density & Volume Shampoo, 200 ml

Șampon vegan pentru densitate capilară îmbunătățită

95,36 lei

(476,80 lei / l, incl. 21% TVA. - plus transport )

Conţinut: 200 ml

Încă 7 bucăți în stoc

Livrare până la joi, 08. octombrie dacă comanzi până la joi ora 23:59 .

România: Livrare standard gratuită de la 342,59 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • Pentru păr deteriorat și colorat
  • Oferă volum fără a încărca
  • Cu VineOxyl™ brevetat
  • Întărește și hrănește
  • Fără sulfați și silicoane
  • Vegan Vegan
  • Fără teste pe animale Fără teste pe animale
  • Fără silicon Fără silicon

Frecvent cumpărat împreună cu Rahua Hydration Conditioner, 275 ml

Caudalie Density & Volume Shampoo, 200 ml 95,36 lei (476,80 lei / l)
Rahua Hydration Conditioner, 275 ml 226,42 lei (823,35 lei / l)
Preț total: 321,78 lei
Descriere

Density & Volume Shampoo de la Caudalie oferă părului tău mai mult volum și densitate vizibilă, fără să-l încarce. Formula se bazează pe ingredientul brevetat VineOxyl™ din ulei de sâmburi de struguri hidroxilat, care conferă părului o senzație perceptibilă de vigoare. Cu 95 % ingrediente de origine naturală, răsfeți părul delicat — chiar și atunci când este colorat. Bucură-te de un finisaj neted, plin de elasticitate naturală.

Aplicare:

  • Aplică o cantitate de mărimea unei nuci alune pe părul umed și masează ușor pe scalp până obții o spumă cremoasă.
  • Lasă produsul să acționeze câteva momente pentru ca ingredientele să-și desfășoare efectul.
  • Clătește bine cu apă călduță.
  • Repetă procedeul dacă este necesar.
Nr. art.: CAU-580R1
Conținut: 200 ml
EAN: 3522930005803
Nr. producător: 580R1
Marcă: Caudalie
Tip de produs: Șampon
Tip de păr: Păr deteriorat, Păr vopsit, Volum
Caracteristici: Vegan, Fără teste pe animale, Fără silicon, Fără sulfați
Domeniu de utilizare: Păr
Destinat în mod special pentru: Femei, Bărbați
Ingrediente (INCI)

Aqua, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Polyglyceryl-4-Caprate, Polyglyceryl-6-Caprylate, Parfum, Xanthan Gum, 1,2-Heptanediol, Linalyl Acetate, Linalool, Citric Acid, Limonene, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Sodium Phytate, Sphingomonas Ferment Extract, Hydroxylated Hydrolyzed Grape Seed Oil, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citrus Aurantium Peel Oil, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Pinene, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E)

Garanția legală de conformitate & datele producătorului
Producător: Caudalie SAS, 6 place de Narvik, 75008, Paris, Franța, po.de@caudalie.com
Garanție legală: Garanție legală de conformitate de cel puțin doi ani pentru bunurile vândute în Uniunea Europeană.

Informații suplimentare: https://europa.eu/youreurope/garanții

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Caudalie Density & Volume Shampoo

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder