Maria Nila Pure Volume Shampoo, 100 ml

Șampon pentru volum

73,38 lei 77,25 lei -5%

(733,80 lei / l, incl. 21% TVA. - plus transport )

Conţinut: 100 ml

În stoc

Livrare până la joi, 08. octombrie dacă comanzi până la joi ora 23:59 .

România: Livrare standard gratuită de la 342,59 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • Ideal pentru părul fin și subțire
  • Oferă volum și elasticitate
  • Întărește firul de păr
  • Protecție UV și pentru culoare
  • Conține proteine din grâu
  • Vegan Vegan
  • Fără teste pe animale Fără teste pe animale

Frecvent cumpărat împreună cu Rahua Hydration Conditioner, 275 ml

Maria Nila Pure Volume Shampoo, 100 ml 73,38 lei (733,80 lei / l)
Rahua Hydration Conditioner, 275 ml 226,42 lei (823,35 lei / l)
Preț total: 299,80 lei
Descriere

Oferă părului tău fin un volum uimitor

Pure Volume Shampoo de la Maria Nila este creat special pentru a reda părului volum și vitalitate. Datorită provitaminei B5, părul devine vizibil mai plin și mai puternic de la rădăcină până la vârfuri. Te vei bucura de volum de durată, păr mai ferm la atingere și un aspect mai sănătos. Formula unică, cu proteine din grâu și ulei de moringa, fortifică firul de păr și îl protejează suplimentar. Pentru ca nuanța să-ți rămână intensă și strălucitoare, șamponul este îmbogățit cu Colour Guard Complex, care apără părul de razele UV.
Acest șampon este recomandat în special părului fin sau subțire.

Mod de utilizare:

  • Masează pe părul umed, clătește și continuă rutina ta obișnuită.
  • Poate fi folosit zilnic.
Nr. art.: NF-MN-3615
Conținut: 100 ml
EAN: 7391681036154
Nr. producător: MN-3615
Marcă: Maria Nila
Maria Nila – Gama de produse: Pure Volume
Tip de produs: Șampon
Tip de păr: Păr subțire, Volum, Păr vopsit
Caracteristici: Vegan, Fără teste pe animale, Fără parabeni, Fără sulfați, Protecție solară
Domeniu de utilizare: Păr
Destinat în mod special pentru: Femei, Bărbați
Ingrediente (INCI)

Aqua, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauryl Sulfoacetat, Glycerin, Panthenol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ethyltrimonium Chloride Methacrylate/Hydrolyzed Wheat Protein Copolymer, Phyllostachys Nigra Leaf Extract, Hydrolized Wheat Protein, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Hydrolyzed Vegetable Protein Pg-Propyl Silanetriol, Trideceth-5, Peg-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Quaternium-95, Ppg-2 Hydroxyethyl Cocamide, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Propandiol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Potassium Sorbate, Disodium Edta, Sodium Chloride, Lactic Acid, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Phenoxyethanol, Parfum, CI 16035 (Red 40), CI 42090 (Blue 1)

Garanția legală de conformitate & datele producătorului
Garanție legală: Garanție legală de conformitate de cel puțin doi ani pentru bunurile vândute în Uniunea Europeană.

Informații suplimentare: https://europa.eu/youreurope/garanții

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Maria Nila Pure Volume Shampoo